11.06.2020 Ағымдағы жылы "Жұмыспен қамту 2020 Жол картасы" бағдарламасы аясында "Приозерск қаласындағы су құбыры желілерін қайта құру" жобасы жүзеге асырылуда.

Жобаның жалпы құны 117 204,9 мың теңге.
Ауыстыруға жататын су құбыры желілерінің жалпы ұзындығы - 5,9 км., оның ішінде::
- ПЭ100 SDR 11 d 25х2,3мм маркалы полиэтилен құбырларынан тұратын тұрғын үй құрылысының шекарасына дейінгі су құбыры желілерінің ұзындығы 0,8 км құрайды.;
- сумен жабдықтаудың жер асты құбырларын монтаждау ҚР ҚНжЕ 3.05.04-85*, ҚНжЕ 4.01-02-2009 және ҚНжЕ 3.02.01-87 "сумен жабдықтау", "сыртқы желілер мен құрылыстар", "пластмассалық құбырлардан жасалған сумен жабдықтау және кәріз желілерін жобалау және монтаждау жөніндегі Нұсқаулық".
Бүгінгі күні 1,5 км траншея қазылып, Панфилов, Абай, Балқаш, Ағыбай батыр көшелері бойынша 1,1 км d 110 мм полиэтилен құбыры төселді.
Осы жобаға Приозерск қаласының жұмыспен қамту орталығы арқылы қаланың 13 жұмыссыз тұрғыны жұмысқа орналасты.
Мердігер ұйым – "Дәнекер" ЖШС, Жезқазған қаласы.
Технадзор - «Стройтехнология» ЖШС Қарағанды қ.
Авторлық қадағалау – «Astana Mix Building» ЖШС Шымкент қ.
Бұл жобаны іске асыру су құбыры желілеріндегі апатты толығымен жоюға мүмкіндік береді.