09.06.2020 Ағымдағы жылдың 8 маусымында Приозерск қаласына жұмыс сапарымен Қарағанды облысы әкімінің орынбасары Абзал Нүкенұлы Нүкенов келді.

Жұмыс сапары барысында Қарағанды облысы әкімінің орынбасары Абзал Нүкенов әлеуметтік мекемелердің жұмысымен танысты.
Облыс әкімінің орынбасары КМҚК "Достық орталығы", "COWORKING ZONE" қарап шықты.
Қалалық кітапхананың, № 1 жалпы білім беру мектебінің, "Айналайын" б/бақшасының, әрекетсіз "Родина" СКА стадионы, сондай-ақ РФ ҚМ 97-ГДО мұражайына барды.
А. батыр көшесі, 8 үй бойындағы үйдің қасбетін жөндеу, сондай-ақ субұрқақты қайта жаңарту және қала алаңын абаттандыру жұмыстары барысымен танысты.
РФ ҚМ 03080 ә/б жалға алынған бос тұрған бұрынғы "Незабудка" балабақша ғимаратын қарап шықты.
Сапар қорытындысы бойынша облыс әкімінің орынбасары қала әкімі Қ. А. Камзинге қаланы абаттандыру бойынша барлық жұмыстарды жеке бақылауда ұстауды және қаланың әлеуметтік-экономикалық дамуы бойынша одан әрі жұмысты жалғастыруды, сондай-ақ ЖСҚ әзірлеуді аяқтауды және білім беру, спорт және мәдениет нысандарын жөндеуге Мемлекеттік сараптама алуды тапсырды