30.09.2019 Ағымдағы жылдың 27 қыркүйегінде Қазақстан Республикасы Президентінің жолдауын түсіндіру мақсатында Тоқаев Қ.К. 02.09.2019 ж. «Сындарлы қоғамдық диалог – Қазақстанның тұрақтылығы мен өркендеуінің негізі» және партия Төрағасының төрағалығымен өткен "Nur Otan" партиясының XVIII съезінің отырысында берілген тапсырмалар - Елбасы Назарбаевтың Н.Ә. 27.02.2019 ж. «Онжылдық перспективалары: ұлттың жаңа игілігі» атты, қала әкімі Камзин Қ. А. депутаттық корпуспен және мемлекеттік мекеме басшыларымен бірлесе отырып, «Достық» КММ, «Қалалық кітапхана» КММ, қалалық архив, «Приозерск Строймастер» ЖШС, «БесАспап» ЖШС жұмыскерлерімен «Достық» ҚКК акт залында ұйымдастырылды, онда конструктивті диалог өтті, әлеуметтік-тұрмыстық және тұрғын үй-коммуналдық сипаттағы сұрақтар мен ұсыныстар түсті

Ағымдағы жылдың 27 қыркүйегінде Қазақстан Республикасы Президентінің жолдауын түсіндіру мақсатында Тоқаев Қ.К. 02.09.2019 ж. «Сындарлы қоғамдық диалог – Қазақстанның тұрақтылығы мен өркендеуінің негізі» және партия Төрағасының төрағалығымен өткен "Nur Otan" партиясының XVIII съезінің отырысында берілген тапсырмалар - Елбасы Назарбаевтың Н.Ә. 27.02.2019 ж. «Онжылдық перспективалары: ұлттың жаңа игілігі» атты, қала әкімі Камзин Қ. А. депутаттық корпуспен және мемлекеттік мекеме басшыларымен бірлесе отырып, «Достық» КММ, «Қалалық кітапхана» КММ, қалалық архив, «Приозерск Строймастер» ЖШС, «БесАспап» ЖШС жұмыскерлерімен «Достық» ҚКК акт залында ұйымдастырылды, онда конструктивті диалог өтті, әлеуметтік-тұрмыстық және тұрғын үй-коммуналдық сипаттағы сұрақтар мен ұсыныстар түсті.

Кездесуге 56 адам қатысты.

Қала әкімі аталған кездесуде көтерілген әрбір мәселені тыңдап, жауапты тұлғалармен бірлесіп Заң аясында түсіндірді.
Кейбір сұрақтар толық шешілгенге дейін жеке бақылауға алды.

Қала әкімінің баспасөз қызметі

18.10.2019
2019 жылдың 18 қазаны күні Приозерск қаласының мемлекеттік қызмет көрсетуші органдары қызметкерлері арасында ҚР Мемлекеттік қызмет істері Агенттігінің Қарағанды облысы бойынша департаментінің Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер басқармасының бас маманы Ерден Аманбайұлы Сағындықовтың қатысуымен, Приозерск қаласы әкімі аппаратының басшысы, Әдеп жөніндегі уәкілі, Алтай Нәсіпбекұлы Исатаевтың төрағалығымен мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері бойынша түсіндірме семинар-кеңесі өтті.
ҚР Мемлекеттік қызмет істері Агенттігінің Қарағанды облысы бойынша департаментінің Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер басқармасының бас маманы  Ерден Аманбайұлы Сағындықов «Тұрғылықты жерінен мекен-жай анықтамаларын беру» мемлекеттік қызметінің алынып тасталуына байланысты, азаматтардан тұрғылықты жерінен мекен-жай анықтамаларын талап етілуін болдырмау жайлы түсінік берді.