16.09.2019 2019 жылдың 14 қыркүйек күні ұйымдастырылған жәрмеңке туралы ақпарат

Приозерск қаласы аумағының орталық алаңында ағымдағы жылдың  14 қыркүйек  күні  ауыл шаруашылығы жәрмеңкесі  ұйымдастырылды.

Жәрмеңке туралы ақпаратты қала тұрғындарына жеткізу мақсатында кабельді теледидар арқылы жүгіртпе жолаққа  хабарлама  берілді.

Жәрмеңкеге Жамбыл облысының Шу ауданы мен Тараз қалаласының кәсіпкерлері және қаланың жергілікті кәсіпкерлері қатысты.

Жәрмеңкеде  келесі өнімдер сатылды:

Ет өнімдері – 2,9 тн;

Көкөніс өнімдері  – 35,2 тн;

Жеміс-жидектер  –  6,5 тн;

Бакалей өнімдері  – 0,7 тн;

Сүт өнімдері – 0,4 тн;

Жәрмеңкеде сатылған барлық өнімдердің соммасы 11 млн. 447 мың теңгені құрап,  көлемі 45,7 тоннаны  қамтыды.

Жәрмеңкеде қала тұрғындары жоғарыда аталған азық-түлік өнімдерін  нарықтық бағадан 10-15 %-ға төмен бағамен сатып алу мүмкіндігіне ие болды.

Қала әкімінің баспасөз қызметі

18.10.2019
2019 жылдың 18 қазаны күні Приозерск қаласының мемлекеттік қызмет көрсетуші органдары қызметкерлері арасында ҚР Мемлекеттік қызмет істері Агенттігінің Қарағанды облысы бойынша департаментінің Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер басқармасының бас маманы Ерден Аманбайұлы Сағындықовтың қатысуымен, Приозерск қаласы әкімі аппаратының басшысы, Әдеп жөніндегі уәкілі, Алтай Нәсіпбекұлы Исатаевтың төрағалығымен мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері бойынша түсіндірме семинар-кеңесі өтті.
ҚР Мемлекеттік қызмет істері Агенттігінің Қарағанды облысы бойынша департаментінің Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер басқармасының бас маманы  Ерден Аманбайұлы Сағындықов «Тұрғылықты жерінен мекен-жай анықтамаларын беру» мемлекеттік қызметінің алынып тасталуына байланысты, азаматтардан тұрғылықты жерінен мекен-жай анықтамаларын талап етілуін болдырмау жайлы түсінік берді.