10.09.2019 Ағымдағы жылдың 9 қыркүйегінде Приозерск қаласына жұмыс сапарымен Қарағанды облысының қоғамдық кеңесі төрағасының орынбасары, Қарағанды облысының "Атамекен" Ұлттық Кәсіпкерлер палатасы жанындағы Кәсіпкерлердің құқықтарын қорғау және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс – қимыл жөніндегі кеңестің төрағасы Төрегелдин С. М. келді

Ағымдағы жылдың 9 қыркүйегінде Приозерск қаласына жұмыс сапарымен Қарағанды облысының қоғамдық кеңесі төрағасының орынбасары, Қарағанды облысының "Атамекен" Ұлттық Кәсіпкерлер палатасы жанындағы Кәсіпкерлердің құқықтарын қорғау және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс – қимыл жөніндегі кеңестің төрағасы Төрегелдин С. М. келді.

Кәсіпкерлермен кездесуге қала әкімі Камзин Қ. А., қалалық мәслихаттың хатшысы Сәрсембеков Б. М., сондай-ақ мемлекеттік органдардың басшылары қатысты.

Аталған іс-шарада бизнес мүдделерін қорғау, Қаланың проблемалық мәселелері талқыланды. Еркін жер учаскелері бойынша, жер учаскелерін сатып алу бойынша аукцион өткізу туралы ақпарат берілді.

Кәсіпкерлер мәселелерді талқылауға белсенді қатысты, олардың көбі бағыттар бойынша одан әрі жұмыс істеу үшін бақылауға алынды.

Қала әкімінің баспасөз қызметі