10.09.2019 Ағымдағы жылдың 10 қыркүйегінде облыс әкімі Қошанов Е. Ж. кәсіпорын ұжымдарымен жеке кездесулер өткізу жөніндегі тапсырмасына сәйкес, қала әкімі Камзин Қ. А. депутаттық корпуспен және мемлекеттік мекеме басшыларымен бірлесе отырып, ЖезТЭТК АҚ БЭЖ ОЭЖА филиалында болды

Ағымдағы жылдың 10 қыркүйегінде облыс әкімі Қошанов Е. Ж. кәсіпорын ұжымдарымен жеке кездесулер өткізу жөніндегі тапсырмасына сәйкес, қала әкімі Камзин Қ. А. депутаттық корпуспен және мемлекеттік мекеме басшыларымен бірлесе отырып,  ЖезТЭТК АҚ БЭЖ ОЭЖА филиалында болды.
Осы филиалды аралау кезінде мәжіліс залында қызметкерлермен кездесу ұйымдастырылып, онда әлеуметтік-тұрмыстық және тұрғын үй-коммуналдық сипаттағы мәселелер талқыланды.
Кездесуге 50 адам қатысты.
Қала әкімі аталған кездесуде көтерілген әрбір мәселені тыңдап, жауапты тұлғалармен бірлесіп Заң аясында түсіндірді.
Олар толық шешілгенге дейін кейбір сұрақ жеке бақылауға алынды.

Қала әкімінің баспасөз қызметі