12.06.2019 Ағымдағы жылдың 11 маусым айында қала әкімдігінің мәжіліс залында қалалық азаматтары үшін «Ашық есік» қабылдауы өтті.

Қала әкімі Камзин Қ.А. жүргізді, қала әкімінің орынбасарлары және қала мемлекеттік ұйымдардың  басшыларының қатысуымен болды.

Қабылдауға 3 адам келді. Қабылдау барысында қойылған сұрақтар тұрғын үй мәселесі, жұмыс мәселесі мен әлеуметтік-тұрмыстық сүрақтар болды.

Қала әкімі көтерілген мәселе бойынша тиісті ұйымдарға тапсырма беріп, көтерілген сұрақтар бойынша заңға сәйкес түсініктеме берді.

Қабылдау бөлмелері – тұрғындарға заң аясында кеңес беріліп, түрлі қабылдаулар өткізетін және де ойларын бөлісетін, бір сөзбен айтқанда, халық пен биліктің арасында алтын көпірге айналған ашық алаң.

Қала әкімінің баспасөз қызметі