21.05.2019 Ағымдағы жылдың 20 мамырында Приозерск қаласы әкім аппаратының акт залында қала әкімі аппарат басшысының қатысумен қалалық және учаскелік сайлау комиссияларымен семинар – жиналыс өткізілді.

Жиналысқа халыққа қызмет көрсету жөніндегі Приозерск қаласының бөлім басшысы Е. Балтышев қатысты. Семинар жиналысының тақырыбы: «Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлауын өткізу бойынша дайындық барысы туралы іс – шаралар». Есептен шығару куәлігін беру, учаскелік сайлау комиссиялары мен халыққа қызмет көрсету орталығының өзара – іс кимылдар алгоритімі бойынша түсініктеме жұмыстары жүргізілді. Семинарға қатысушылар саны 38 адамы құрады. Қатысушылар тарапынан қойылған барлық сұрақтарға жауап берілді және тарату материалдары ұсынылды.

Приозерск қалалық сайлау комиссиясы