11.03.2019 Ағымдағы жылдың 7 – наурызында «Достық» балалар-жасөспірімдер шығармашылық орталығында әйелдердің халықаралық күніне арналған салтанатты жиыны болып өтті

Ағымдағы жылдың 7 – наурызында «Достық» балалар-жасөспірімдер шығармашылық орталығында әйелдердің халықаралық күніне арналған салтанатты жиыны болып өтті.

Алғашқы құттықтау сөз қала әкімі Қайрат Амангелдіұлы Камзинге берілді.

Қала әкімі аналарды, қыз-келіншектерді көктемгі мерекелерімен құттықтап, ыстық лебізін білдірді.

Одан кейін кезек марапаттауларға берілді: Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығымен 1 адам «Күміс алқа» төс белгісіне ие болды. Екі көп балалы отбасыларға қала әкімі пәтер кілттерін табыстады, осымен қатар қаланың қоғамдық-саяси өміріне белсенді қатысқаны, жаңа қазақстандық қоғам құру ісіндегі жеке еңбек және шығармашылық үлестері үшін 5 адам қала әкімінің грамотасымен және 2 адам алғыс хаттарымен марапатталды.

Мерекелік кеш концертпен жалғасты.

Қала әкімінің баспасөз қызметі