20.02.2019 Биылғы жылы Кеңес әскерлерінің Ауғанстаннан шығарылғанына 30 жыл толады және осы датаның құрметіне 2019 жылы 15 ақпанкүні "Достық" ЖТБО Ауған соғысы ардагерлерін салтанатты түрде құттықтау рәсімі өтті.

Кездесуге интернационалист-жауынгерлер, кәсіподақ ұйымдардың өкілдері, "НұрОтан" партиясының өкілдері, ардагерлер кеңесі, әскери бөлімдердің әскери қызметшілері, сондай-ақ қаланың жалпы білім беретін мекемелерінің оқушылары шақырылды.

Қала әкімінің орынбасары Дастан Шұғайұлы Саденов өзбаяндамасында соғыс жылдарында қайта оралмаған көптеген жігіттерді еске алу, бейбіт уақытта өмірден озған адамдарды еске алу мәңгілік болады деп атап өтті.

Біздің жерлестеріміздің, жауынгер-интернационалисттердің кездесуі ұйымдастырушылармен Ауған соғысына аттанып, үйіне қайтып оралмағандарды еске алу күні ретінде белгіленген, бірақ біздің жүрегімізде мәңгі қалады.

Сондай-ақ естелік фото және естелік сыйлықтар