04.02.2019 2018 жылдың аяғында Приозерск қаласының халқын жұмыспен қамту орталығын брендтеу және жаңалау бойынша жүргізілген жұмыстармен танысу үшін Приозерск қаласының әкімі Қайрат Камзин Орталыққа келді.

Орталықта жұмыс іздеп жүргендер азаматтар  мен жұмыс берушілерге арналған өзіне-өзі қызмет көрсету аймағы жұмыс істейді. Өзіне-өзі қызмет көрсету аймағы, онда жұмыс беруші қолжетімді жұмыс орындары (бос орын) туралы ақпаратты қамтитын бос жұмыс орындарының базасында «Еңбек» интернет-порталын (Enbek.kz) пайдалана отырып, лайықты жұмысты таңдау мүмкіндігін дербес таңдайды. Сондай-ақ, үміткер кәсіби диагностика тестін дербес тапсыра алады. Өзіне-өзі қызмет көрсету аймағы өтініш берушілерге ақпараттық қолдау көрсетеді, орталықтың қызметі туралы толық және сенімді ақпаратпен қамтамасыз етеді және жұмысқа орналасуға жәрдемдесу үшін белсенді шаралар ұсынады.

Приозерск қаласы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту орталығы тек жаңа жұмыс іздеуде, жұмыссыздық бойынша жәрдемақы төлеуге ғана емес, сондай-ақ азаматтардың мемлекеттік қызметтерді алуына көмектеседі. Орталық жұмыспен қамту саласы бойынша мемлекеттік қызметтерді көрсетеді, ЭСҚ бар болған жағдайда  мемлекеттік қызметтерді  «Электронды үкімет» веб-порталынан да алуға болады.