28.12.2018 Кадрлық өзгерістер

Асылханова Сайрангуль Алтынбаевна  2018 жылы 7 желтоқсанынан бастап «Балақай» бөбекайының директоры  болып тағайындалды.1975 жылы Павлодар облысы, Май ауданы, Ақшиман ауылында дүниеге келген. Білімі жоғары. Оңтүстік Қазақстан педагогикалық университетін бітірді. Еңбек өтілі 22 жыл. 2015 жылдан бастап «Балақай» бөбекжайында тәрбиеші болып жұмыс істеген.

Тоқталған Біржан 2018 жылы 7 желтоқсанынан бастап «Балбөбек» бөбекжайының директоры болып тағайындалды. 1982 жылы Монғолия Республикасы, Шарынғол қаласында дүниеге келген. Білімі жоғары. Шымкент қаласы, Аймақтық әлеуметтік –инновациялық университетін бітірген. Еңбек өтілі 13 жыл. 2015-2017 жылдар аралығында «Балақай» бөбекжайында тәрбиеші болып істеген.

Будеева Жанна Болатовна 2018 жылы 1 желтоқсанынан бастап АҚ «Қазақстан халық банкі» Приозерск қалалық бөлімінің бастығы болып тағайындалды. 1982 жылы Балқаш қаласында дүниеге келген. Білімі жоғары. Қарағанды мемлекеттік техникалық университетін бітірді. Еңбек қызметін кассир, менеджер болып 2007 жылы бастаған.

Осы лауазымға тағайындалғанға дейін Қарағанды облысының Балқаш қаласындағы АҚ «Қазақстан халық банкі» бөлімінде аға менеджер болып қызмет атқарған.

Қала әкімінің баспасөз қызметі