10.07.2018 Кеңейтілген аппарат жиналысы өтті

Ағымдағы жылдың  шілде   айының 10 күні қала әкімдігінің мәжіліс залында  қала әкімі  Қ.Камзиннің төрағалығымен кезекті кеңейтілген аппарат жиналысы өтті.

Аппарат жиналысына мекеме және бөлім  басшылары қатысты. Кеңейтілген аппарат мәжілісінің күн тәртібінде негізгі үш  мәселе қаралды:

«Приозерск қаласының жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі» ММ  бөлімінің басшысы С.Т.Бұқпантаев 2018 жылдың   І жарты жылдығында атқарылған жұмысы туралы есебімен, «Приозерск қаласының кәсіпкерлік және ауылшаруашылығы» ММ  бөлімінің басшысы А.Ж. Жусипов  бөлімге келіп түскен өтініштерді қарастыру туралы  баяндама жасады.

Келесі мәселе бойынша  Приозерск  қалалық мемлекеттік қызметшілер арасында жасырын жүргізген сауалнаманың қорытындысы бойынша  персоналды басқару қызметі (кадр қызметі) бөлімінің басшысы Д.К. Болжурова тыңдалды.

Жиналыс соңында қала әкімі жауапты орындаушыларға шешімін таппай тұрған мәселелерді қолға алуды тапсырып, аппараттық жиналысты қорытындылады.

Қала әкімінің баспасөз қызметі