12.06.2018 Ресей күніне арналған іс шара өтті

Бүгін, 12 маусымда гарнизондық офицерлер үйінде Ресей Федерациясының , Ресей күніне    байланысты  салтанатты жиын өтті.

Мерекелік  жиынды 10- Сынақ полигоны  РФ ҚМ командирі  полковник Е.В.Коноваленков ашып,  атаулы мерекемен құттықтап  жеке құрамға  мықты денсаулық, отбасыларына амандық, сәттілік тіледі.

Мерекелік  шараға  қала   әкімі Қайрат  Камзин қатысып, мерекемен 10- Сынақ полигонының жеке құрамын  құттықтады.

Құттықтау сөз әрі қарай  жергілікті православтық храмының  тәлімгері  А.А.Исмагиловта құттықтауын жеткізді.

Шараның арнайы бөлімінен кейін  Гарнизондық офицерлер үйінің  ұйымдастыруымен мерекелік концерт өтті.

Қала әкімінің баспасөз қызметі