11.06.2018 Приозерск гарнизонының әскери прокуратурасында әскери қызметшілерімен жиын өтті

Ағымдағы жылдың   7 маусымында   Приозерск гарнизонының  әскери бөлімнің мәдениет орталығында  қала әкімі Қ.А.Камзиннің, Астана қаласынан келген бас әскери прокурордың орынбасары, әділет полковнигі  Б.Б.Мажреновтің және ҚР Қарулы Күштері  командирлерінің   қатысуымен жиын өтті.

Б.Б.Мажренов жаңа  лауазымға тағайындалған Приозерск гарнизонының әскери  прокуроры  әділет  подполковнигі А.Т. Ерназаровтың  өмірбаяны мен  еңбек  өтілін  жиынға қатысушы әскери қызметкерлерге  қысқаша таныстырып өтті.

Қала әкімі Камзин Қайрат Амангелдіұлы   Приозерск гарнизонының әскери прокурорын   жаңа лауазымымен  құттықтап, алдағы жұмысына  сәттілік пен табыстар  тіледі.

Жиын соңында  Приозерск  гарнизонының  жаңа  әскери  прокуроры  сөз алып,  алдағы жұмысындағы   алға қойған мақсаттарын атап, әскери қызметкерлер мен қызметшілерді  жұмыс бабындағы талаптарын адал  орындауға шақырды.

Сөз соңында  жиынға қатысушыларға алғысын  айтып, жұмыстарына, да жеке бастарына да табыстар тіледі.

Қала әкімінің баспасөз қызметі