17.05.2018 «Приозерск қаласының білім беру ұйымдары» КММ-дегі 2018 жылғы 15 мамыр- Халықаралық отбасы күніне арналған «Білімді ұрпақ- сапалы оқыту мен отбасы құндылығы» тақырыбындағы жалпыұлттық ата-аналар жиналысы туралы ақпарат.

2018  жылдың  15  мамыр  күні  сағат  18.30-да    Халықаралық   отбасы  күніне   арналған  «Білімді  ұрпақ- сапалы  оқыту  мен   отбасы  құндылығы»   тақырыбындағы  жалпыұлттық   ата-аналар  жиналысы   өткізілді.  Ата-аналар  жиналысына  5-11  сыныптардың  210  ата-анасы   және  сынып  жетекшілері  қатысты.  Ата-аналар  жиналысын   мектеп  директорлары П.А.Жумаханова мен Қ.С.Алтынбекова ашып,  ата-аналарды  бүгінгі    Халықаралық  Отбасы  күнімен   құттықтады.  Күн  тәртібіндегі  мәселелер  бойынша  мектеп  директорларының  тәрбие  ісі  жөніндегі  орынбасарлары  Ғ.Ж.Абишева мен А.С.Ермагамбетова   «Рухани  жаңғыру»  бағдарламасын   іске  асыру- тәрбие  негізі  тақырыбында    баяндамалар  оқыды.

Мектеп  директорының   оқу  ісі  жөніндегі  орынбасарлары   11  сынып  оқушыларының    қорытынды  аттестаттауы  және  бүгінгі  күнгі  Ұлттық  Бірыңғай  Тестілеу  бойынша, оқу  жылының  қорытындылары, оқушылардың   білім  сапасы     туралы    ақпарат берді.

Мектеп  директорлары мектептегі   қорғаншылық  кеңесінің  жұмысы  туралы,  атқарған  іс-шараларына  тоқталып өтті. Сонымен  қатар  бүгінгі  күнгі  Елбасының  тапсырмаларының  бірі - оқу  процесін   цифрландыру    мәселесі де талқыланды.

Мектеп  директорлары   алдағы  оқу  жылындағы   оқулықтардың   әзірлігі мәселелеріне  тоқталды. Ата-аналарға   бүгінгі  күні    оқулықтар  шығуға    6  ай  қалғанда   өздерінің  пікірлерін   қалдыруға,  өзгерістер  жасауға  болатынын  айтты.

Сонымен  қатар, «Сұрақ-жауап»  бөлімінде  ата-аналар  тарапынан  қойылған  сұрақтарға  жауаптар  берілді. Ата-аналар  жиналысының  соңында     арнайы  дайындалған  бейнефильмдер, презентациялар,   тұжырымдамалар  көрсетілді.

Приозерск  қаласының білім бөлімі