16.05.2018 «Бірге! Парасыз болашаққа»

Сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениет деңгейін көтеру және құқық бұзушылықтардың барлық нысандарына «мүлдем төзбеушілік» қағидатын қалыптастыру мақсатында, Приозерск қаласында сыбайлас жемқорлыққа қарсы мобильді топ «Бірге! Парасыз болашаққа» - «В будущее-без взяток. Вместе!» құрылды.

Ағымдағы жылдың 16 мамырында « Приозерск қаласы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту орталығы» КММ мобильді топтың мүшелері азаматтармен сыбайлас жемқорлыққа қарсы заңнаманы ақпараттық-түсіндіру бойынша кездесу өткізді.

Топтың құрамында - қала әкімі аппаратының басшысы, Приозерск қаласының ІІБ Жергілікті полиция қызметі бастығының орынбасары, жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы және тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімдерінің басшылары, «Азаматтарға арналған үкімет» мемлекеттік корпорациясы коммерциялық емес АҚ Қарағанды облысы бойынша филиалы «ХҚКО» департаментінің Приозерск қаласындағы бөлімінің, Қарағанды облысының кәсіпкерлер палатасының қалалық филиалының, «Нұр Отан» партиясының калалық филиалдың өкілдері.

Мобильды топтың келесі ақпаратттық-түсіндірме кездесуі а.ж. 23 мамырда «Приозерск қаласының төтенше жағдайлар болімінде»  өтеді.