16.05.2018 Ағымдағы жылдың 15 мамырында қала әкімі Қ.А. Камзин жөндеу жұмыстары жүргізіліп жатқан бірқатар нысандарды аралады.

Нысандарды аралау барысында тиісті басшылар мен жауапты тұлғаларға нақты тапсырмалар берілді. Атап айтсақ қалалық қазандықтағы жөндеу жұмыстарын жұмыс кестесіне сәйкес жүргізілуі тиістігін және автомобиль жолдарына орта жөндеу жұмыстары кезінде қиыршық тас пен битум қоспасының мөлшерін бақылауда ұстауды, сонымен қатар жиектастарды орналастыру барысында құрылыс нормаларын қатаң сақтауды тапсырды.