15.05.2018 Кеңейтілген аппарат жиналысы өтті

Ағымдағы жылдың  мамыр  айының 15-і күні қала әкімдігінің мәжіліс залында  қала әкімі Қ.Камзиннің төрағалығымен кезекті кеңейтілген аппарат жиналысы өтті. Жиналысқа қалалық мәслихаттың хатшысы, қала әкімінің орынбасары және жергілікті атқарушы орган басшылары қатысты.

Кеңейтілген аппарат мәжілісінің күн тәртібінде қаралған негізгі мәселе -  қалада атқарылып жатқан ағымдағы мәселелерді  талқылау болды. Күн тәртібіндегі бірінші мәселе бойынша  ТҮКШ, ЖК, АЖ және ТИ бөлімінің басшысының орынбасары Н.Ш.Омаров « 2017-2018 ж.ж. жылу беру маусымының аяқталуы бойынша және 2018-2019 жж. даярлығы туралы» баяндады.

Екінші мәселе бойынша білім бөлімі басшысының м.а. А.А. Медетбекова, «Ұлттық бірыңғай тестілеуге дайындық жұмыстары туралы» айтып өтті.

Үшінші және төртінші мәселелер бойынша ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің басшысы Г.К.Шәрбекова «Үкіметтік емес ұйымдармен өзара қатынас жөніндегі комиссияның 1 тоқсандық жұмыс есебі туралы» баяндады және 2 жарты жылдыққа  «Мерзімдік басылымдарға жазылу туралы» баяндама жасады.

Жиналыс соңында қала әкімі көтерілген мәселелерге  байланысты бірнеше тапсырмалар беріп, аппараттық жиналысты қорытындылады.

Қала әкімінің баспасөз қызметі