12.04.2018 АШЫҚ ЕСІК КҮНІ ӨТТІ

10 сәуірде әкім аппаратының мәжіліс залында қала әкімі Қайрат Камзинның төрағалығымен «Ашық есік күні» өтті.

Ашық есік күнінің жайлы өтуіне барлық жағдай жасалды. Келушілерді жергілікті атқарушы орган мен қызмет көрсетуші мекеме басшылары қабылдады. Қоғамдық қабылдауға 3 қала тұрғыны келді. Екеуі - коммуналдық және әлеуметтік мәселе бойынша.

Қабылдау барысында коммуналдық мәселе бойынша тиісті орындарға тапсырма беріліп, қалған мәселе бойынша Заңға сәйкес түсініктеме берілді. Аталған шара белсенді өтті.

Қала әкімінің баспасөз қызметі

25.04.2018
«Бірге! Парасыз болашаққа»
Сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениет деңгейін көтеру және құқық бұзушылықтардың барлық нысандарына «мүлдем төзбеушілік» қағидатын қалыптастыру мақсатында, Приозерск қаласында сыбайлас жемқорлыққа қарсы мобильді топ «Бірге! Парасыз болашаққа» - «В будущее-без взяток. Вместе!» құрылды.