Приозерск қаласының құрама командасы 2018 жылы 3 – 6 сәуір  аралығында Қарағанды қаласында өткен «Рухани жанғыру» бағдарламасы аясында және Астана қаласының 20 жылдығына арналған жалпы білім беретін мектеп оқушылары арасында волейболдан облыстық спартакиадаға қатысты. Спартакиада қорытындысы бойынша:

№ 2 орта мектебінің командасы 3 орынға ие болды.

25.04.2018
«Бірге! Парасыз болашаққа»
Сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениет деңгейін көтеру және құқық бұзушылықтардың барлық нысандарына «мүлдем төзбеушілік» қағидатын қалыптастыру мақсатында, Приозерск қаласында сыбайлас жемқорлыққа қарсы мобильді топ «Бірге! Парасыз болашаққа» - «В будущее-без взяток. Вместе!» құрылды.