06.03.2018 Приозерск қаласында «Көктем-2018» Республикалық командалық штабтық оқу жаттығуына байланысты

2018 жылдың 6-ші наурызында «Көктем-2018» Республикалық командалық штабтық оқу жаттығу аясында  Приозерск қаласында Приозерск қаласы төтенше жағдайлар бөлімінің, Приозерск қаласы әкімшілігі және Приозерск қаласы басқару органдары мен мемлекеттік азаматтық қорғау жүйесінің күштерімен су тасқыны кезеңіне қалыптастыру және авариялық құтқару қызметтерінің саптық байқауы өткізілді.

Приозерск қаласы әкімі Қ.А. Камзин басшылығымен және азаматтық қорғау қызметтерінің өкілдерімен саптық байқаудын алдынан жүріп, қосымша, арнайы және құтқару техникаларының қалай жабдықталғанын көрді. Су тасқыны кезеңіне дайындыққа оң баға берілді.