12.02.2018 Қала әкімінің халық алдындағы есебі

2018 жылғы 9 ақпанда «Достық» балалар мен жасөспірімдер шығармашылығы орталығында қала әкімі Қайрат Камзиннің қала тұрғындары алдында есепті кездесуі өтті.
Жиынға Қарағанды облысының әкімінің орынбасары А.В.Шкарупа, мәслихат депутаттары, мемлекеттік мекемелердің, коммуналдық кәсіпорындардың басшылары, БАҚ өкілдері және қала тұрғындары қатысты.
Қала әкімі халық алдында 2017 жылдың есебін қорытындылап,2018 жылға бағытталған даму жоспары мен міндеттерін нақтылап өтті.Кездесу барысында қала тұрғындарының ең өзекті мәселелері көтерілді. Атап айтқанда кәсіпкерлікті дамыту, қаланы абаттандыру, ауыз су мәселесі, қоғамдық көлік, жылу беру жүйесі және т.б. мәселелер бойынша қала тұрғындары өз сұрақтарын қойып, ұсыныстары мен ескертулерін білдірді. Жиында қойылған және арнайы жәшік арқылы түскен сұрақтар бақылауға алынып, мекенжай бойынша, жазбаша түрде жауап берілетіні айтылды.
Есепті кездесу барысында қала тұрғындарынан түскен ұсыныстар мен ескертулер бойынша іс-шаралар жоспары жасалып, қала әкімінің ақпараттық порталында және жергілікті бұқаралық ақпарат құралында жарияланатыны жеткізілді.
Кездесу соңында Қарағанды облысының әкімінің орынбасары Шкарупа Анатолий Валерьевич қала әкімінің жұмысына оң бағасын беріп, ұсыныстарын білдірді.
Әкімнің есебі және өткен кездесу қала тұрғындарының көңілінен шықты, қаланың жақсы жаққа өзгеріп келе жатқанын айтып және әкімнің жұмысына ризашылығын білдірді.

Қала әкімінің баспасөз қызметі