08.02.2018 Ағымдағы жылдың 07 ақпаны күні №1 жалпы орта білім беретін қазақ мектебінде кездесу өткізілді.

Ағымдағы жылдың 07 ақпаны күні №1 жалпы орта білім беретін қазақ мектебінде кездесу өткізілді. Кездесу барысында «Приозерск қаласының жастар ресурстық орталығы» КММ-нің басшысы Ұлан Алмас Алмасұлы Елбасының Қазақстан халқына жолдауын кеңінен насихаттау мақсатында баяндама оқып, түсіндірме жұмыстарын жүргізді. Сонымен қатар орталық аурухананың дәрігер-статист маманы Аймурзаев Мақсұт Мейрамұлы «Жастар нашақорлыққа қарсы» және «Есірткі туралы шындық» атты тақырыпта баяндама оқып, «Есірткіге жоқ деп айт, ертеңгі күнің өзіңе ғана байланысты, өмір сүр!» атты тақырыбында жадынамалар таратты. Кездесу соңында «Приозерск қаласының жастар ресурстық орталығы» КММ-нің басшысы Ұлан Алмас Алмасұлы «Валентин күнін мерекелеуден аулақ бол!» атты тақырыбында сөз сойлеп аяқтады.