08.02.2018 Қоғамдық кеңес алдындағы қала әкімінің есебі

2018 жылдың 7 ақпанында қала әкімі Қайрат Амангелдіұлы Камзин 2017 жылы жасалған жұмыстар бойынша Приозерск қалалық қоғамдық кеңесінің алдында есеп берді. Кездесуге қоғамдық кеңестің өкілдері, қалалық мәслихат хатшысы мен кәсіпкерлер қатысты.
Қала әкімі өз есебінде қаладағы мемлекеттік бағдарламалар бойынша, әлеуметтік саладағы, құрылыс саласындағы, кәсіпкерлікті дамыту бойынша және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықтағы атқарылған жұмыстар туралы баяндады. Білім беру мен денсаулық сақтау саласындағы өзекті мәселелерге де тоқталып өтті. Сондай-ақ, қаланың әлеуметтік-экономикалық жетістіктерін атап өтіп, 2018 жылғы даму жоспарларымен таныстырды.
Отырыс соңында кеңес мүшелері қала әкіміне өз сұрақтарын қойып, ұсыныстарын білдірді. Жалпы қойылаған сұрақтар саны – 9, ұсыныстар саны – 5. Әрбір сұраққа жауап беріп, ұсыныстар ескерілетінін айтты. 6 сұрақты бақылауға алып, тиісті орындарға тапсырма берді.

Қала әкімінің баспасөз қызметі