03.01.2018 2017 жылдың 30 желтоқсаны күні ұйымдастырылған жәрмеңке туралы ақпарат

Приозерск қаласы аумағының орталық алаңында 2017 жылдың 30 желтоқсаны  күні ауыл шаруашылығы жәрмеңкесі  ұйымдастырылып өткізілді.
Жәрмеңке туралы ақпаратты қала тұрғындарына жеткізу мақсатында кабельді теледидар арқылы жүгіртпе жолаққа  хабарлама  берілді.
Жәрмеңкеге Тараз қаласы мен Ақтоғай ауданының кәсіпкерлері және қаланың жергілікті кәсіпкерлері қатысты.
Жәрмеңкеде  келесі өнімдер сатылды:
Ет өнімдері – 1 тн;
Көкөніс өнімдері  – 3 тн;
Жеміс-жидектер  –  0,5 тн;
Бакалей өнімдері – 0,5 тн.
Жәрмеңкеде сатылған барлық өнімдердің соммасы 1 млн. 900 мың теңгені құрап,  көлемі 5  тоннаны  қамтыды.
Жәрмеңкеде қала тұрғындары жоғарыда аталған азық-түлік өнімдерін  нарықтық бағадан 15-20 %-ға төмен бағамен сатып алу мүмкіндігіне ие болды.

ҚР Парламентінің Мәжіліс депутатының жұмыс сапары
2018 жылдың 9-10 қаңтар күндрі Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжіліс депутаты Дулатбеков Нұрлан Орынбасарұлы жұмыс сапарымен Приозерск қаласына келді. Н.О.Дулатбеков қаланың тұрмыс тіршілігімен танысып, еңбек ұжымдарымен кездесу өткізді. «Ер-Тай» ЖШС тау-кен байыту комбинатында болып, шығаралып жатқан өнім түрлерімен танысты.