27.12.2017 Приозерск қаласының ТЖ бойынша комиссиясының отырысы өтті

Приозерск қаласы әкімінің орынбасары Д.Ш. Саденовтың төрағалығымен төтенше жағдайларды алдын алу және жою комиссиясының жоспарлық отырысы өтті, күн тәртібінде:
1. 2017-2018 жылдардың қыс кезеңіндегі ТЖ ескерту бойынша;
2. Азаматтық қорғау (әрі қарай АҚ) аумақтық қосалқы жүйесінің 2017 жылға қызметін қотындылау және 2018 жылға тапсырмалар;
3. ТЖ оқшаулау жөніндегі комиссияның өткен кездесулерде қабылдаған хаттамалар шешімдерінің орындалуы бойынша.
Осы екі сұрақ бойынша ТЖ департаментінің бастығының м.а. азаматтық қорғау капитаны Т.К.Жадрасинова және «Приозерск қ. әкім аппараты» ММ ТЖ бойынша бас маманы С.У. Каленов сөз сөйледі.
Өз баяндамасында Т.К.Жадрасинова Приозерск қаласының 2017 жылғы қыс кезеңі және су тасқыны кезеңінде жағалау сызығы бойымен 4 дана көлемінде тиым белгілері қойылды «Мұзға шығуға тиым салынады», «Мұзда жүруге тиым салынады» және «Назар аударыңыз, жұқа мұз». Су айдыны бойында орналасқан нысан басшыларына ұсынымдар берілді.
Сонымен қатар, жиналыс барысында қаланың қыс кезеңіне дайындық және 2 қабаттан жоғары биіктіктегі ғимараттарда газ балондарын сақтауға тыйым салу туралы сұрақтары қарастырылды.
Жиналыстың қорытындысы бойынша қала әкімінің орынбасары бір қатар міндеттерді қойып, азаматтардың өмірі, денсаулығы мен қаланың қауіпсіздігі белгіленген іс-шаралар бойынша дайындыққа байланысты екендігін айтып өтті.

ҚР Парламентінің Мәжіліс депутатының жұмыс сапары
2018 жылдың 9-10 қаңтар күндрі Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжіліс депутаты Дулатбеков Нұрлан Орынбасарұлы жұмыс сапарымен Приозерск қаласына келді. Н.О.Дулатбеков қаланың тұрмыс тіршілігімен танысып, еңбек ұжымдарымен кездесу өткізді. «Ер-Тай» ЖШС тау-кен байыту комбинатында болып, шығаралып жатқан өнім түрлерімен танысты.