30.11.2017 Тұңғыш Президент күніне арналған форум

1 желтоқсан – Қазақстанның тұңғыш Президенті күні. Қазақстан халқының тойы, мемлекетіміздің мерейлі мерекесіне орай 2017 жылдың 30 қараша күні «Достық» балалар және жасөспірімдер шығармашылық орталығында  сағ.16.00-де қалалық форум ұйымдасытырылды.
Мерекелік күнге арналған салтанатты жиын Приозерск қаласының әкімі Қайрат Амангелдіұлы Камзиннің құттықтау сөзінен басталды.
Тұңғыш Президент күніне орай көп балалы аналарды және қаланың көркеюі мен экономикасының өсуіне өзіндік үлесін қосып жүрген азаматтарды  Джентинбаева Ульяна Кинабовна «Алтын алқа» және  Хизирова Гулмира Турганбекқызы «Күміс алқа» алқаларымен наградталды.
Сонымен қатар, Қарағанды облысы әкімінің алғыс хатымен Болатова Сабира Болатовна, қала әкімінің құрмет грамотасымен № 47 өрт сөндіру бөлімінің  бөлімше командирі Жарқынасылов Сырлыбай Болтабайұлы, қала әкімінің Алғыс хатымен КМҚК «Айналайын» бөбекжай-бақшасының музыка жетекшісі Сулейменов Марс Абуұлы, жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімінің басшысы Бұқпантаев Серікбай Тұрсынбекұлы «Почетный землеустроитель» төсбелгісімен марапатталса, «Жасыл ел»  жастар еңбек жасақтарының  ХІІІ(13) -ші еңбек маусымының аясында өткізілген облыстық сайыстың қорытындысы бойынша, «Үздік Жасыл Ел жасағы» номинациясының жеңімпазы дипломымен Приозерск қаласының «Жасыл ел» жасағы көшбасшысы, Жастар ресурстық орталығының директоры Бейскеев Сағымбек Жаңбырбайұлы марапатталды және Нұрлыбаевтар отбасы қалалық «Мерейлі отбасы» конкурсында 2 орын иегері ретінде және облыстық «Традиции моей семьи» атты конкурста ерекше сыйлыққа ие болып, белсенді қатысқаны үшін бағалы сыйлықпен наградталды. Калыков Владимир Аманович, Айтимбетов Серік Қонысбайұлы, Сүлейменова Ұлжан Таңатарқызы, Сыдықов Мақсат Абдықалиұлына  пәтер кілттері салтанатты түрле табыс етілді және «Нұр Отан» партия мүшелері қоғамдық өмірге белсене араласқандары үшін алғыс хатпен марапатталды.
Салтанатты жиын соңы Республикалық бірыңғай «Жас Ұлан» балалар мен жасөспірімдер ұйымына қабылдау рәсімімен аяқталып мерекелік концертке ұласты.