13.11.2017 Мемлекеттік қызмет көрсету

Өткен аптаның жұмасында қала әкімінің міндетін атқарушы Дастан Сәденов  «Азаматтарға арналған үкімет» мемлекеттік корпорациясы» Халыққа қызмет көрсету Орталығының қалалық бөлімінің жұмысымен танысты.
Халыққа қызмет көрсету орталығының басшысы Ерік  Балтышев ХҚКО жұмысы туралы қысқаша мәлімет берді.
- Халыққа қызмет көрсету Орталығы орта есеппен күніне 130-150 адам қабылдайды.  Орталық 699 мемлекеттік қызмет түрін, оның ішінде ықпалдасқан ақпараттық жүйе арқылы 171, электронды үкімет порталы арқылы 447 мемлекеттік қызмет көрсетеді. Орталық толықтай техникамен қамтылған. Қызмет алушылар кезек күтетін 12 орындық орын,  құжаттар қабылдап, қызмет көрсетуші 3 терезе, көрсетілген қызмет нәтижесін тапсыратын 1 терезе, 2 орындық өз-өзіне қызмет көрсету секторы бар. Қоғамдық қолжетімділік пунктісі де жұмыс істейді. Мүмкіндігі шектеулі азаматтарға жағдайлар жасау мақсатында  пандус, шақыру тетігі орнатылған.
Қала әкімінің міндетін атқарушы Д.Сәденов кездесу барысында электронды қолтаңба алып, өз-өзіне қызмет көрсету бұрышынан зейнетақы анықтамасын алды.
Басшының бұл әрекеті қала тұрғындарына үлгі болады деп сенеміз!

А.Рахимбаева
Әкім аппаратының мемлекеттік қызмет көрсетуді бақылау және
ақпараттық технологияларды дамыту бөлімінің басшысы