23.06.2020 Құрметті мемлекеттік қызметшілер!
Сіздерді кәсіби мерекелеріңіз – Мемлекеттік қызметші күнімен құттықтаймын!

11.06.2020 Ағымдағы жылы "Жұмыспен қамту 2020 Жол картасы" бағдарламасы аясында "Приозерск қаласындағы су құбыры желілерін қайта құру" жобасы жүзеге асырылуда.
Жобаның жалпы құны 117 204,9 мың теңге.

09.06.2020 Ағымдағы жылдың 8 маусымында Приозерск қаласына жұмыс сапарымен Қарағанды облысы әкімінің орынбасары Абзал Нүкенұлы Нүкенов келді.
Жұмыс сапары барысында Қарағанды облысы әкімінің орынбасары Абзал Нүкенов әлеуметтік мекемелердің жұмысымен танысты.

08.06.2020 Ағымдағы жылы "Жұмыспен қамту 2020 Жол картасы" бағдарламасы аясында Приозерск қаласының кәріз желілерін қайта құру (3-ші кезең), кварталішілік желілердің магистральдік жүйесіне қосылуын есепке ала отырып жобасы жүзеге асырылуда.
Жобамен Приозерск қаласының қолданыстағы кәріз желілерін жаңа салынған желілерге ауыстыру үшін ойма орнату қарастырылған.

04.06.2020 ХҚО-лар ашылған соң алынған ТОП-5 қызмет
«Азаматтарға арналған үкімет» мемлекеттік корпорациясы халыққа қызмет көрсету орталықтарының жұмысы қайта жанданғаннан кейінгі көп сұратылған мемлекеттік қызметтердің рейтингін жасады.

02.06.2020 "Калкан-2019" ЖШС, "УЖКР" КМК мердігерлік ұйымының күшімен сұйық гипохлорид қосылған қала бойынша қалалық алаңды, скверлерді, саябақтарды, қоғамдық орындарды, ойын алаңдарын, орындықтарды, урналарды, подъездер, тұрғын үйлердің подвалдарын дезинфекциялау, қала ішіндегі және үй ішіндегі жолдарды тазалау және жуу, сондай-ақ Балқаш көлінің жағалауын дезинфекциялау жалғасуда.

01.06.2020 Жеңіс бульвары бойынша № 30 тұрғын үйдің қасбетін жөндеу жұмыстары, 23.05.2020 ж. №127 келісімшартқа сәйкес 1 299 мың теңге сомаға Құрылыс ЖК жабдықтаушысымен жалғасуда.
Жұмыстарды орындау мерзімі ағымдағы жылдың 23 маусымына дейін.

01.06.2020 Ағымдағы жылдың 1-2 маусымында Халықаралық балаларды қорғау күнін мерекелеу аясында қала әкімі Қ. Камзин 16 жасқа дейінгі мүмкіндігі шектеулі балаларды құттықтады.
Құттықтау барысында балаларға естелік сыйлықтар мен жеміс-жидектер себеті берілді.

01.06.2020 Қарағанды қаласы, "KazNetService" ЖШС мердігерлік ұйымының күшімен қалада автожолдардың шұңқырларын жөндеу жұмыстары жалғасуда.
Жұмысқа 2 бірлік арнайы техника тартылды ...

29.05.2020 Ауған соғысына арналған ескерткішті абаттандыру жұмыстары аяқталды.
Постамент және алыстан ұстап қалуға қарсы 51т6 макеті боялып, Ауғанстандағы соғыс қимылдарына қатысатын интернационалист-жауынгерлерге арналған мемориалдық тақта бекітілді.

29.05.2020 2020 жылы "Жұмыспен қамтудың жол картасы" бағдарламасы аясында республикалық бюджеттен тұрғын үйлердің шатыры мен қасбеттерін ағымдағы жөндеуге 55 136 мың теңге бөлінді.
Бүгінгі күні мемлекеттік сатып алу өткізілді, "Жайлау - 2008" ЖШС-мен 25.04.2020 ж. № 102 шарт жасалды.

27.05.2020 Мердігер ұйымның күшімен - " Jana Jol "ЖШС, Қарағанды қ."Полуостров" ауданы Қоржынтүбек, Наурыз, Сары-Арқа көшелері бойынша жолдарды орташа жөндеу жұмыстары жалғасуда.
Объектіде 12 адам жұмыс істейді, 14 бірлік арнайы техника (асфальт төсегіш, каток және самосвалдар) тартылды.

27.05.2020 Приозерск қ. "Бесаспап-П" ЖШС мердігерлік ұйымының күшімен, жаңа оқу жылына дайындық аясында білім беру ұйымдарын жөндеу жұмыстары басталды.
№ 2 жалпы білім беретін мектепте сыртқы қоршауды жөндеу жұмыстары жүргізілуде.

27.05.2020 Ағымдағы жылдың 20 мамырынан бастап қалада Пушкин, 5, Достық, 16/2 және 16/3 көшелері бойынша аула аумақтарын асфальттау жұмыстары басталды.
Объектіде Қарағанды қаласындағы "KazNetService" ЖШС мердігерлік ұйымының 12 қызметкері жұмыс істейді және 13 бірлік арнайы техника ...

27.05.2020 Наурыз, Қоржынтүбек, Сарыарқа, Бірлік көшелері және Алаш көшесінен бастап "Тюльпан" қалалық жағажайына дейінгі жолдардың орташа жөндеу жұмыстары аяқталды.
Асфальттанған жолдардың жалпы ұзындығы 2,4 км құрайды.

Страницы: 12345