12.11.2019 Бүгін, 12 қарашада қала әкімдігінің ғимаратында" Ашық есік күні " өтті.

11.11.2019 2019 жылдың 9 қараша күні ұйымдастырылған жәрмеңке туралы ақпарат
Приозерск қаласы аумағының кіші алаңында 2019 жылдың 9 қараша  күні ауыл шаруашылығы жәрмеңкесі  ұйымдастырылды.

11.11.2019 Ағымдағы жылдың 11 қарашасында қала әкімі аппаратының мәжіліс залында қала әкімі аппаратының басшысы А. Н. Исатаевтың төрағалығымен "Бақылау күні" өтті.
Қаланың мемлекеттік мекемелері басшыларының қатысуымен келесі сұрақтар көтерілген ...

08.11.2019 2020 жылдарға арналған қалалық бюджетті қарастыру бойынша қала әкімі Камзин Қ.А. төрағалығымен жұмыс кеңесі басталды.
Мемлекет басшысының Жолдауында айтылған тапсырмаларды, облыс басшылығының тапсырмаларын есепке ала отырып, бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің іс-шаралары қаралды.

07.11.2019 Ағымдағы жылдың 6 қарашада «Нұр Отан» партиясы Приозерск қалалық филиалының қоғамдық қабылдау бөлмесінде азаматтарды қабылдау жүргізді
Қабылдау бөлмесіне 7 адам қатысты

05.11.2019 «Жастар жылы» аясында ерлер, әйелдер және жасөспірімдер арасында қалалық «Асық ату» және «Ләңгі тебу» жарысы туралы ақпарат
2019 жылдың 02 қараша күні «Ауыл береке» жәрмеңкесі, «Бауырсақ шоу» фестивалі мен «Қымыз Fest» шарасы өткізілді

04.11.2019 «Жастар жылы» аясында жалпы білім беретін мектептердің 9-10-11 сынып оқушылары арасында қалалық «Волейбол» жарысы туралы ақпарат

23.10.2019 «Жастар жылы» аясында ерлер және жасөспірімдер арасында «PRIOZERSK CHAMPIONS CUP 2019» қалалық киберфутбол жарысы туралы ақпарат

23.10.2019 Ағымдағы жылдың 16 шілде айында қала әкімдігінің мәжіліс залында қалалық азаматтарды қабылдау өтті. Қала әкімінің орынбасары Саденов Д.Ш. жүргізді

22.10.2019 Ағымдағы жылдың 22 қазанында қала әкімдігінің мәжіліс залында қала әкімі Камзин Қ.А. төрағалығымен кеңейтілген аппарат жиналысы өтті
Жиналысқа мекеме басшылары қатысты.

21.10.2019 «Жастар жылы» аясында мүмкіндігі шектеулі және инклюзивті оқушылар арасында қалалық «Дойбы» жарысы туралы ақпарат
«Приозерск қаласының Дене шынықтыру және спорт бөлімі» ММ-сі2019 жылдың 19 қазан күні «№2 ЖОББМ» КММ акт залында «Жастар жылы» аясында мүмкіндігі шектеулі және инклюзивті оқушылар арасында қалалық «Дойбы» жарысын ұйымдастырды.

21.10.2019 «Жастар жылы» аясында оқушылар арасында қалалық «Дойбы» жарысы туралы ақпарат
«Приозерск қаласының Дене шынықтыру және спорт бөлімі» ММ-сі2019 жылдың 19 қазан күні «№2 ЖОББМ» КММ акт залында «Жастар жылы» аясында оқушылар арасында қалалық «Дойбы» жарысын ұйымдастырды.

18.10.2019 2019 жылдың 18 қазаны күні Приозерск қаласының мемлекеттік қызмет көрсетуші органдары қызметкерлері арасында ҚР Мемлекеттік қызмет істері Агенттігінің Қарағанды облысы бойынша департаментінің Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер басқармасының бас маманы Ерден Аманбайұлы Сағындықовтың қатысуымен, Приозерск қаласы әкімі аппаратының басшысы, Әдеп жөніндегі уәкілі, Алтай Нәсіпбекұлы Исатаевтың төрағалығымен мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері бойынша түсіндірме семинар-кеңесі өтті.
ҚР Мемлекеттік қызмет істері Агенттігінің Қарағанды облысы бойынша департаментінің Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер басқармасының бас маманы  Ерден Аманбайұлы Сағындықов «Тұрғылықты жерінен мекен-жай анықтамаларын беру» мемлекеттік қызметінің алынып тасталуына байланысты, азаматтардан тұрғылықты жерінен мекен-жай анықтамаларын талап етілуін болдырмау жайлы түсінік берді.

15.10.2019 «Рухани жаңғыру» бағдарламасының «Өзгерістерді өзіңнен баста» ішкі бағдарламасын жүзеге асыру аясында, Приозерск қаласы әкімі аппаратының Әдеп жөніндегі уәкілі А. Исатаевтың бастамасы бойынша, қала әкімінің қолдауымен, а.ж. 12-13 қазанында Приозерск қаласының жергілікті атқарушы органдарынан 24 мемлекеттік қызметші мемлекеттік қорғаудағы киелі орын - Ағыбай батырдың кесенесіне барып қайтты.
Ағыбай батырдың рухына арнап құрбандық шалынып, құран бағышталды.

14.10.2019 «Жастар жылы» аясында «QAZAQSTAN JASTAR FEST» челенджіне орай «Пауэрлифтинг» қалалық турнирі туралы ақпарат
«Приозерск қаласының Дене шынықтыру және спорт бөлімі» ММ-сі2019 жылдың 12 қазан күні қалалық «PowerFitness» клубында «Жастар жылы» аясында «QAZAQSTAN JASTAR FEST» челенджіне орайқалалық турнирін ұйымдастырды.

Страницы: 12345