12.01.2018 ҚР Парламентінің Мәжіліс депутатының жұмыс сапары
2018 жылдың 9-10 қаңтар күндрі Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжіліс депутаты Дулатбеков Нұрлан Орынбасарұлы жұмыс сапарымен Приозерск қаласына келді. Н.О.Дулатбеков қаланың тұрмыс тіршілігімен танысып, еңбек ұжымдарымен кездесу өткізді. «Ер-Тай» ЖШС тау-кен байыту комбинатында болып, шығаралып жатқан өнім түрлерімен танысты.

11.01.2018 «Жаңа жылдық мейірім» атты қайырымдылық акциясы өтті
Приозерск қаласы әкімінің және «Приозерск қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесінің ұйымдастыруымен 2017 жылдың 29 желтоқсанында мүмкіндігі шектеулі балаларға арналған  жаңа жылдық  «Жаңа жылдық мейірім» атты қайырымдылық акциясы өтті.

03.01.2018 2017 жылдың 30 желтоқсаны күні ұйымдастырылған жәрмеңке туралы ақпарат
Приозерск қаласы аумағының орталық алаңында 2017 жылдың 30 желтоқсаны күні ауыл шаруашылығы жәрмеңкесі ұйымдастырылып өткізілді.

29.12.2017 2017 жылдың 28 желтоқсанда айсайынғы қалалық Штаб отырысы өтті.
2017 жылдың 28 желтоқсанда айсайын өтетін қала инфляциялық  процесстерді тұрақтандыру және халықтың әлсіз жіктерін қолдау жөніндегі қалалық Штаб отырысы өтті.

27.12.2017 Приозерск қаласының ТЖ бойынша комиссиясының отырысы өтті
Приозерск қаласы әкімінің орынбасары Д.Ш. Саденовтың төрағалығымен төтенше жағдайларды алдын алу және жою комиссиясының жоспарлық отырысы өтті

26.12.2017 Приозерск қаласы әкімінің жаңа жылдық шыршасы өтті.
2017 жылдың 26 желтоқсанында  Приозерск  қалалық «Достық» балалар мен жасөспірімдер шығармашылық орталығында  жетім және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, көп балалы, аз қамтылған  отбасы балаларына  арналған Приозерск  қаласы әкімінің жаңа жылдық шыршасы өтті.

26.12.2017 Кеңейтілген аппарат жиналысы өтті
Ағымдағы жылдың желтоқсан айының 26-і күні қала әкімдігінің мәжіліс залында кезекті кеңейтілген аппарат жиналысы өтті.

25.12.2017 Приозерск қаласының құрметті азаматын бақилық сапарға шығарып салды
2017 жылғы 24 желтоқсанда қала жұртшылығы Ұлы Отан соғысының ардагері, Приозерск қаласының құрметті азаматы - Көбеева Аймереке Бекболатқызын бақилық сапарға шығарып салды.

21.12.2017 Приозерск қаласы бойынша жергілікті өзін-өзі басқару аумақтық Кеңесінің жұмысы туралы
Ағымдағы жылдың 21 желтоқсанында Приозерск қаласының мәслихат аппаратының мәжіліс залында Приозерск қаласындағы жергілікті өзін-өзі басқару аумақтық Кеңесінің кезекті отырысы өтті.

20.12.2017 Қазақстан республикасы Тәуелсіздік күніне арналған үстел теннистен турнир ұйымдастырылуы туралы
Приозерск қаласының дене шынықтыру және спорт бөлімі 2017 жылы 15 желтоқсан күні «Достық» балалар жасөспірімдер шығармашылық орталығында

15.12.2017 Тұрғын үйдің ашылуы
Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күні қарсаңында реконструкциядан кейін Достық көшесіндегі 29-көпқабатты тұрғын үйді пайдалануға берілді.                   15 желтоқсан сағат 11.00-де үйдің салтанатты ашылуы болды.

15.12.2017 «Ер-Тай» ЖШС тау-кен байыту комбинатында салтанатты жиын өтті
15 желтоқсан күні сағат 13.00-де «Ер-Тай» ЖШС тау-кен байыту комбинатында салтанатты жиын өтті.

15.12.2017 Тәуелсіздік күніне арналған жиын өтті.
15 желтоқсанда қаладағы «Достық» Балалар мен жастар шығармашылығы орталығы ғимаратында  Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 26 жылдығына арналған салтанатты жиын өтті.

06.12.2017 Приозерск қаласының құрылыс бөлімі
Приозерск қаласының құрылыс бөлімі төмендегідей мемлекеттік сатып алуларға электрондық конкурс өткізуді аяқтады

30.11.2017 Тұңғыш Президент күніне арналған форум
1 желтоқсан – Қазақстанның тұңғыш Президенті күні. Қазақстан халқының тойы, мемлекетіміздің мерейлі мерекесіне орай 2017 жылдың 30 қараша күні «Достық» балалар және жасөспірімдер шығармашылық орталығында  сағ.16.00-де қалалық форум ұйымдасытырылды.

Страницы: 12345

ҚР Парламентінің Мәжіліс депутатының жұмыс сапары