11.03.2019 Ағымдағы жылдың 7 – наурызында «Достық» балалар-жасөспірімдер шығармашылық орталығында әйелдердің халықаралық күніне арналған салтанатты жиыны болып өтті

06.03.2019 Құрметті ақ жаулықты аналар, қарындастар!

05.03.2019 "Жастар жылы" аясында 8 наурыз Халықаралық әйелдер күніне арналған әйелдер командалары арасында қалалық волейбол турнирінің ұйымдастырылуы туралы
Приозерск қаласының дене шынықтыру және спорт бөлімі 2019 жылдың 2-3 наурыз аралығында «Достык» балалар жасөспірімдер шығармашылық орталығында "Жастар жылы" аясында 8 наурыз Халықаралық әйелдер күніне арналған әйелдер командалары арасында қалалық волейбол турнирін ұйымдастырды.

05.03.2019 Ағымдағы жылдың 1 наурыз күні «Достық» оқушылар мен жасөспірімдердің шығармашылық орталығының концерт залында Алғыс айту күні өтті
Салтанаттық мерекеге ат салыстырып қатысқан қала тұрғындарына «Нұр Отан» партия төрағасының орынбасары Дулат Орынбасарович Дюсембаев Алғыс айту күні мерекесімен құттықтады!

05.03.2019 2019 жылдың 5 наурызында Приозерск қаласының жұмыспен қамту және «Азаматтарға арналған үкімет» мемкорпорациясы» Приозерск қалалық халыққа қызмет көрсету Бөлімдерінің қызметкерлері «Электронды үкімет» порталы және телеграм мобильдік қосымшасы арқылы көрсетілетін мемлекеттік қызметтерді алу мүмкіндігі мен олардың қолжетімділігі туралы түсіндіру жұмыстарын Приозерск қаласының мемлекеттік кірістер және статистика басқармаларының қызметкерлері арасында жүргізді.
Приозерск қалалық халыққа қызмет көрсету Бөлімінің қызметкері мемлекеттік қызмет көрсету барысында қызмет көрсетушінің жұмыс сапасын бағалауды оңтайландыру мақсатында әзірленген «Digital Agent» мобильдік қосымшасы туралы ...

04.03.2019 2019 жылдың 28 ақпан күні қала әкімдігінің мәжіліс залында қала әкімінің төрағалығымен кеңейтілген аппарат жиналысы өтті
Қала басшылары өткен 2018 жылы атқарылған жұмыстарының қорытындысы бойынша есеп берді және 2019 жылы болатын жоспарларды баяндады.

28.02.2019 2019 жылғы 28 ақпанда «Нұр Отан» партиясы Приозерск қалалық филиалының қоғамдық қабылдау бөлмесінде азаматтарды қабылдау жүргізді.
«Нұр Отан» партиясы Приозерск қалалық партия филиалының төрағасы Қайрат Амангелдіұлы Камзин азаматтарды жеке мәселелері бойынша қабылдады.

27.02.2019 2019ж.26.02 Приозерск қаласында «Көктем-2019» Республикалық командалық штабтық оқу жаттығуы өтті

26.02.2019 "Ақ қыс 2019" ХVI қысқы Спартакиадасы
2019 жылдың 21-23 ақпан аралығында Қарағанды қаласында өткен ХVI қысқы "Ақ қыс 2019" спартакиадасына Приозерск қаласының құрама командасы қатысты.

26.02.2019 «Ашық есік» күні өтті
2019 жылдың 25 ақпан айында қала әкімдігінің мәжіліс залында  «Ашық есік күні» өтті.

25.02.2019 Облыс әкімінің есептік кездесуі
Ағымдағы жылдың 22 ақпанында Қарағанды облысының әкімі Ерлан Қошановтың  халықпен жыл сайынғы есептік кездесуі onlаin режимінде (тікелей эфир)  өтті

23.02.2019 Отан қорғаушылар күні
23 ақпан күні 2019 жылы  97 офицерлер Үйінде 03080 әскери бөлімінде Отан қорғаушылар күніне арналған салтанатты жиын өтті.

20.02.2019 Приозерск қаласының "Жастар жылы" аясында қысқы балық аулау турнирінің ұйымдастырылуы туралы
Приозерск қаласының дене шынықтыру және спорт бөлімі 2019 жылы ақпан айының 16күні Балқаш көлінің «Тюльпан» жағажайында Приозерск қаласының "Жастар жылы" аясында қысқы балық аулау турнирінұйымдастырды.

20.02.2019 2019 жылғы 18 ақпанында қала әкімдігінің мәжіліс залында азаматтарды қабылдау жүргізді.
Қала әкімі қабылдауға келген 2 азаматтардың мәселелері әр түрлі: үй мәселесі, коммуналдық және тағы басқа.

20.02.2019 Биылғы жылы Кеңес әскерлерінің Ауғанстаннан шығарылғанына 30 жыл толады және осы датаның құрметіне 2019 жылы 15 ақпанкүні "Достық" ЖТБО Ауған соғысы ардагерлерін салтанатты түрде құттықтау рәсімі өтті.
Кездесуге интернационалист-жауынгерлер, кәсіподақ ұйымдардың өкілдері, "НұрОтан" партиясының өкілдері, ардагерлер кеңесі, әскери бөлімдердің әскери қызметшілері, сондай-ақ қаланың жалпы білім беретін мекемелерінің оқушылары шақырылды.

Страницы: 12345